REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 12 listopada 2007  
Nieprzekupni policjanci
 
 
Próbował ormiański handlarz, próbował pijany kierowca. Żaden z policjantów nie zdecydował się na wzięcie łapówki. "Kusiciele" trafili do aresztu i pod dozór.

Pierwszego łapówkarza zatrzymali policjanci z komisariatu na Rudzie. W piątek wieczorem na ul. Pabianickiej patrol policji zatrzymał do rutynowej kontroli drogowej kierowcę opla. Od mieszkańca powiatu pabianickiego wyraźnie czuć było alkohol, nie posiadał też prawa jazdy i obowiązkowego ubezpieczenia OC. 33-latek "wydmuchał" w alkomat ponad promil alkoholu. - Podczas gdy mundurowi czekali na przyjazd lawety, mężczyzna położył na przednim siedzeniu radiowozu 450 złotych i zaproponował je policjantom jako gratyfikację - opowiada podinspektor Magdalena Zielińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. - Policjanci odmówili, zabezpieczyli "łapówkę" i powiadomili o zdarzeniu przełożonych.

Natomiast do aresztu trafił ormiański handlarz, który na jednym z rynków w Łodzi sprzedawał przemycane papierosy. Kilka dni temu za pomocą łapówki chciał, aby policjanci już nigdy więcej "nie widzieli" jego działalności. - 38-letni mężczyzna przebywał w Polsce nielegalnie. Przemycanych papierosów po kontrolach policyjnych stracił tyle, że postanowił dotrzeć do kontrolujących policjantów i za łapówkę zapewnić sobie "nietykalność" - opowiada Zielińska. - Policjant od razu powiadomił funkcjonariuszy Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji o propozycji. BSW zatrzymało Ormianina na gorącym uczynku podczas wręczania policjantowi dwóch tysięcy złotych łapówki. Prokuratura Okręgowa w Łodzi wystąpiła z wnioskiem o aresztowanie podejrzanego. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.


 
 
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
robert23-11-2007
dac im nagrode i wyruznienie zadkie z nich okazy zeby tylko nikomu nie odpuszczali nawet kolesiom
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry