REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 30 stycznia 2007  
Pijany próbował ukraść samochód
 
 

Kompletnie pijanego mężczyznę, który włamał się do forda, a później próbował go uruchomić zatrzymali północnoprascy policjanci. Szybka reakcja była możliwa dzięki czujnemu spojrzeniu operatora monitoringu. Teraz Marcin B. odpowie za usiłowanie kradzieży auta.

O tym jak bardzo potrzebny jest monitoring nie trzeba nikogo przekonywać. Dziś w nocy przekonał się jednak o tym właściciel forda, do którego włamał się Marcin B. (27 l.) Pół godziny po północy operatorzy monitorngu zauważyli przy Placu Hallera róg Skoczylasa mężczyznę, który rozmawiając przez telefon komórkowy chwilę pokręcił się koło forda combi i wsiadł od strony pasażera. Natychmiast przesunął się na miejsce kierowcy i zaczął szperać koło tablicy rozdzielczej.

Operator odniósł wrażenie, że mężczyzna chce uruchomić cudze auto. Natychmiast powiadomił najbliższy patrol. W tym czasie mężczyzna jeszcze próbował coś zrobić w samochodzie, ale zrezygnował i wysiadł. Próbował iść szybkim krokiem w kierunku Jagiellońskiej i tu zaskoczyli go policjanci. Sprawdzili mężczyznę - był notowany za kradzieże, włamania i wybryki chuligańskie. Nie miał przy sobie kluczyków do samochodu, a poza tym nie potrafił jasno powiedzieć, co tam robił. Stwierdził tylko, że to auto koleżanki.

Podczas rozmowy do policjantów podszedł właściciel samochodu, który akurat opuścił pobliski lokal. Stwierdził, że zamknął auto około 1.00 w nocy i poszedł do knajpki. Na siedzeniach forda było sporo porozrzucanych przedmiotów. Marcin B. trafił do izby wytrzeźwień. Miał 2,5 promila alkoholu we krwi. Dziś policjanci przedstawią mu zarzut usiłowania kradzieży samochodu. Za ten czyn grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

 
 
Autor: Komenda Stołeczna Policji/warszawa.naszemiasto.pl
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry