REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 10 stycznia 2007  
Pościg za złodziejami
 
 

Policjanci z Bytomia zatrzymali minionej nocy w pościgu dwóch młodych mężczyzn, którzy ukradli dwa samochody. Po zgłoszeniu około 2.00 przez właściciela kradzieży skody felicji, policyjni wywiadowcy, bytomska drogówka i funkcjonariusze z grupy szybkiego reagowania rozpoczęli natychmiast działania pościgowo-poszukiwawcze.

Wywiadowcy zauważyli na jednej z bytomskich ulic skradzione auto i ruszyli za nim w pościg. Sprawcy uciekali ulicami miasta, w pewnym momencie zostali zmuszeni do porzucenia samochodu i uciekali dalej pieszo. Policjanci, po krótkim pościgu, zatrzymali i obezwładnili przestępców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Bytomia w wieku 18 i 20 lat. Jak się okazało - wcześniej włamali się do garażu, skąd skradli Audi 80, lecz po przejechaniu kilkuset metrów, uderzyli w znak drogowy i uszkodzili samochód.

Po tej kolizji, wrócili do garażu i ukradli drugi ze stojących tam pojazdów - skodę felicję, którą uciekali przed pościgiem. Obaj młodzieńcy byli pijani - badający ich policjanci stwierdzili, że młodszy miał prawie 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a u starszego alkomat wskazał wynik ponad 1,5 promila. Po wytrzeźwieniu, o ich dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Obaj mogą spędzić za kratami nawet 10 lat.

 
 
Źródło: policja.katowice.pl
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry