REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 30 kwietnia 2008  
Potrącił małżeństwo i uciekł
 
 
Starsze małżeństwo potrącił na przejściu dla pieszych w Bytomiu pijany 19-letni kierowca, który uciekł z miejsca zdarzenia. Kryła go matka, też prowadząca auto pod wpływem alkoholu - podał we wtorek zespół prasowy śląskiej policji.

Kierowca audi potrącił na pasach małżonków w wieku 64 i 67 lat, po czym odjechał, nie udzielając im pomocy. Ofiary wypadku z poważnymi obrażeniami przebywają w szpitalu.

Świadkowie zdarzenia zapamiętali jednak samochód i powiadomili o wypadku dyżurnego bytomskiej komendy. O kierunku ucieczki sprawcy wypadku natychmiast powiadomiono wszystkie patrole w mieście.

Z powodu pilnego wyjazdu sprzedam bardzo tanio auto. Trzeba tylko wpłacić zaliczkę. Podobne ogłoszenia od pewnego czasu krążą w internecie. Nabiera się na nie sporo osób.

Kilkadziesiąt minut później jadące ulicą audi ze świeżymi uszkodzeniami zatrzymali policjanci z drogówki. Samochód prowadziła 40-letnia kobieta, u której funkcjonariusze stwierdzili prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kobieta od razu przyznała, że wypadek spowodował jej 19-letni syn, który po zdarzeniu przyjechał do domu i poprosił ją, żeby zawiozła go do pracy. Tam też zatrzymali go policjanci w niecałą godzinę od chwili zdarzenia. Chłopak był nietrzeźwy. Badanie wykazało blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Obecnie trzeźwieje on w policyjnym areszcie. Za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mu nawet 5 lat więzienia. Konsekwencje za jazdę pod wpływem alkoholu grożą też jego matce.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry