REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 6 października 2010  
Wjechał w radiowóz
 
 
Policjant jadący nieoznakowanym radiowozem został ranny w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę w podczęstochowskiej miejscowości Własna. Nietrzeźwy kierujący uderzył w auto policjantów jadących do wypadku - też spowodowanego przez pijanego kierowcę.

Rzeczniczka częstochowskiej policji podinsp. Joanna Lazar powiedziała, że we wtorek wieczorem policjanci z komisariatu w Poczesnej zostali wezwani do miejscowości Starcza, gdzie nietrzeźwy motorowerzysta wjechał w przydrożne bariery ochronne drogi. We Własnej z radiowozem zderzył się ford focus.

- Według wstępnych ustaleń, na łuku drogi kierujący fordem nie zachował należytej ostrożności i najechał na bok policyjnego radiowozu, który - aby uniknąć czołowego zdarzenia z jadącym na wprost nich samochodem - odbił maksymalnie na lewo - powiedziała Lazar.

Kierowca radiowozu z podejrzeniem złamania szyjnego odcinka kręgosłupa oraz ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do częstochowskiego szpitala. Jak dodała rzeczniczka, gdyby kierowca radiowozu nie zdołał uciec w bok, skutki wypadku byłyby znacznie poważniejsze.

- Na miejscu wypadku ustalono, iż przyczyną niebezpiecznej jazdy kierowcy forda focusa był przede wszystkim stan jego nietrzeźwości - podkreśliła Lazar.

Zatrzymany 32-letni kierowca, mieszkaniec powiatu częstochowskiego, miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Jeszcze nie przedstawiono mu zarzutów. Śledczy czekają z tym do czasu uzyskania od lekarzy informacji na temat stanu zdrowia rannego policjanta.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry