REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 5 lipca 2007  
Chciał się wykpić łapówką
 
 
Policjant, w czasie wolnym od pracy, zatrzymał pijanego kierowcę, który spowodował kolizję oraz usiłował przekupić funkcjonariusza 1000-złotową łapówką. Przeprowadzone badanie wykazało u kierowcy blisko 3 promile alkoholu.

Funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w czasie wolnym od służby, jechał drogą nr 455 z Jelcza Laskowic do Wrocławia. W Czernicy na łuku drogi z przeciwnego kierunku nadjechał samochód marki Seat, którego kierujący przekroczył oś jezdni, uderzając w inne auto, jadące przede samochodem policjanta.

Funkcjonariusz widząc, że kierowca seata nie zatrzymał się i odjeżdża z miejsca zdarzenia, zawrócił i ruszył za nim. Sprawca jechał zygzakiem i w pewnym momencie zjechał na pobocze. Policjant podbiegł do samochodu. Otwierając drzwi, poczuł woń alkoholu. Funkcjonariusz wyłączył silnik i wyciągnął ze stacyjki kluczyki, uniemożliwiając pijanemu dalszą jazdę.

O zatrzymaniu powiadomił oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, który skierował na miejsce patrol. Podczas oczekiwania na funkcjonariuszy, mężczyzna próbował uciec. Ponieważ policjant skutecznie mu to uniemożliwiał, mężczyzna usiłował go przekupić, oferując 1000 zł.

Nietrzeźwym kierowcą okazał się 44 letni mieszkaniec gminy Czernica. Przeprowadzone badanie wykazało u niego blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Został umieszczony w Izbie Wytrzeźwień.

Mężczyzna odpowiadać będzie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji oraz usiłowanie wręczenia funkcjonariuszowi łapówki. Za czyny, których się dopuścił grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry