REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Powiązane

Inne z tej tematyki:

Brawura na promile, Piwo na metry, samochód na KM.etry.
 
Pijanikierowcy.pl - STOP
 

Artykuły
  wtorek 12 września 2006  
pijanikierowcy.pl z Hołowczycem
 
Strony: [1]
 

W poprzedni piątek podczas Katowickich targów motoryzacyjnych AUTO MOTO, odbyła się konferencja „ORLEN – Bezpieczne drogi”

Do udziału w konferencji zostali zaproszeni ludzie propagujący bezpieczeństwo na drogach między innymi Ks Marian Midura Krajowy Duszpasterz Kierowców, znany rajdowiec Krzysztof Hołowczyc, Bartosz Szapota dziennikarz tygodnika MOTOR, Andrzej Kalitowicz, Prezes FundacjiKierowca Bezpieczny” oraz autor niniejszego tekstu.

 konferencja

 Podczas spotkania wyjaśniłem co skłoniło mnie do tak czynnego włączenia się w walke ze społecznym problemem jakim są nietrzeźwi kierujacy. Poza tym nakreśliłem kierunki rozwoju strony, która na dzień dzisiejszy rozpoznawalna jest najsilniej tylko w jednym kanale komunikacji jakim jest Internet.

Z biegiem czasu ma się to jednak zmienić, chce z pomocą zaangażowanych w sprawę ludzi promować modę trzeźwość podczas odbywających się na terenie kraju kraju wielu zlotach i imprezach motoryzacyjnych czy innych - zbliżonych tematycznie. Z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że można zrobić wiele bez konieczności posiadania ogromnego kapitału. Dzięki zaangażowanym osobom wszystko jest możliwe, do akcji może włączyś się praktycznie każdy bo też każdego ten problem może przynajmniej pośrednio dotyczyć. W kolejnych latach będzie się działo coraz więcej, trzeba w końcu ruszyć na pełnym gazie. Ponadto akcja pijanikierowcy.pl bierze udział w konkursie na najlepszą społeczną inicjatywe, której rozstrzygnięcie odbędzie się pod koniec roku.

Strony: [1]
Wersja do druku    wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole
 
 
Autor: Mariusz Zając,
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

AUTOSALON 2006
 
Picie alkoholu a prowadzenie pojazdów
 
Pijany kierowca to śmierć
 
Kierowco popatrz przez Alkogogle
 
Kac po jeździe
 

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy
Nowości
Listy
Fakty
Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry