REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 28 kwietnia 2009  
Uciekł zostawiając w aucie dzieci
 
 
Pijanego 35-latka, który wioząc pożyczonym bmw troje małych dzieci swoich znajomych spowodował kolizję, a potem uciekł porzucając podopiecznych, zatrzymała śląska policja.

Jak poinformował aspirant sztabowy Adam Jakubiak z policji w Bytomiu, dzieciom w wieku od 3 do 8 lat, po uderzeniu samochodu w płot ogródków działkowych, nic się nie stało. Policjanci zatrzymali kierowcę w jednej z altan, gdzie próbował przed nimi się ukrywać.

- W poniedziałek po południu 35-letni Mariusz P. zabrał na przejażdżkę trójkę małych dzieci swoich znajomych. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie był pijany, gdyby miał prawo jazdy, a należący do kolegi samochód był ubezpieczony. Na domiar złego mężczyzna nie zapanował nad prowadzonym przez siebie bmw i wjechał w płot - wskazał Jakubiak.

Pijany mężczyzna jeździł starym nieubezpieczonym bmw m.in. przelotową ulicą Łagiewnicką. Zaraz po zderzeniu wyskoczył z samochodu, w którym zostały dzieci i uciekł. Po chwili wrócił, włączył silnik i próbował odjechać. Gdy okazało się, że bmw zakopało się w piachu, ponownie się oddalił, zostawiając w samochodzie dzieci.

Scenę tę zauważyli odpoczywający w pobliskim ogródku działkowcy, którzy wezwali policję. Policjanci znaleźli kierowcę na jednej z działek. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu.

Dzieci wróciły pod opiekę rodziców, a 35-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie we wtorek oczekuje na decyzję prokuratora. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym grozi mu do dwóch lat więzienia. Jeśli prokurator uzna np., że naraził na niebezpieczeństwo dzieci powierzone jego opiece, grożąca mu kara wzrośnie do pięciu lat.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry