REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 2 marca 2009  
Winny miał być wujek
 
 

O rozbitym samochodzie porzuconym na poboczu drogi W-151 między Choszcznem a Zamęcinem dyżurnego KPP w Choszcznie zawiadomił wczoraj w nocy przejeżdżający tą trasą mężczyzna.

Policjanci szybko dotarli do mieszkającego w Barlinku właściciela opla vectry. 37-letni Robert W. w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Twierdził, że samochodem kierował przebywający u niego w mieszkaniu wujek. Mężczyzna był bardzo zdziwiony oświadczeniem bratanka. Jak ustalili policjanci zdarzenie miało zupełnie inny przebieg.

Nietrzeźwy Robert W. pojechał w nocy swoim samochodem do Choszczna. Prawdopodobnie wypity wcześniej alkohol spowodował, że mężczyzna nie zauważył jednego z zakrętów i zamiast skręcić, pojechał prosto. Samochód staranował 6 metalowych słupków tablic prowadzących tzw. sierżantów (czerwona strzałka na białym tle). Uszkodzenia pojazdu były na tyle poważne, że kontynuowanie nim podróży było niemożliwe. Robert W. pieszo dotarł do Choszczna i poprosił mieszkającego tu wuja o podwiezienie do Barlnika. Za przysługę zrewanżował się w bardzo specyficzny sposób.

Robert W. został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry