REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 8 lutego 2007  
Nietrzeźwi za kierownicą
 
 

Policjanci z Zawiercia zatrzymali 53-letnią kobietę podejrzaną o potrącenie ze skutkiem śmiertelnym pieszego. Do zdarzenia doszło wczoraj około 18.40 na ulicy Myszkowskiej w miejscowości Góra Włodowska. Kierująca samochodem osobowym marki Fiat 126p potrąciła idącego poboczem 53-letniego mężczyznę, nie udzieliła pomocy poszkodowanemu i uciekła z miejsca zdarzenia.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze ustalili i zatrzymali kierowcę. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Pojazd należący do kierującej został zabezpieczonym do badań. Dzisiaj kobieta zostanie przesłuchana. O jej dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwym i ucieczkę z miejsca wypadku kobiecie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj około 23.00 w miejscowości Żarki Letnisko. Kierujący w stanie nietrzeźwym samochodem osobowym marki VW Golf wjechał przednimi kołami pojazdu na tor kolejowy i doprowadził do zderzenia z pociągiem relacji Bielsko Biała - Gdynia. Kierujący nie odniósł widocznych obrażeń ciała, lecz z uwagi na charakter zdarzenia został umieszczony na obserwacji w szpitalu. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 
 
Źródło: policja.katowice.pl
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry