REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 17 listopada 2009  
Uciekał policji. Rozbił auto na drzewie
 
 

Bez prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia OC, a na dodatek kompletnie pijany 39-latek prowadził samochód z równie nietrzeźwymi pasażerami.

Jakby tego wszystkiego było mało, na widok radiowozu zaczął uciekać i rozbił auto na drzewie. Teraz, już po raz drugi w życiu, stanie przed sądem za jazdę po alkoholu.

We wtorek, około godz. 3 w nocy, patrol bytomskiej drogówki zauważył opla vectrę jadącego zygzakiem ulicą Brzezińską. Gdy dał prowadzącemu znak do zatrzymania, kierowca przyspieszył i klucząc ulicami miasta próbował zgubić policję. Ucieczka skończyła się na drzewie przy pl. Barbary.

W samochodzie, oprócz pijanego 39-latka z Bytomia, u którego stwierdzono 2,39 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, znajdowały się inne osoby w wieku od 16 do 37 lat, a każda z nich miała w organizmie około 2 promili alkoholu. Kierowca samochodu nie straci prawa jazdy, bo nigdy go nie miał, a w przeszłości był już karany przez sąd za jazdę pod wpływem alkoholu.

- Teraz grozi mu wysoka grzywna, a nawet do 2 lat więzienia za kierowanie w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli, spowodowanie kolizji jazdę bez dokumentów oraz brak opłacenia składki OC - informuje policja.

39-latek trafił do policyjnego aresztu, a jego samochód na parking strzeżony. Jego dwaj nietrzeźwi pasażerowie zostali zwolnieni do domu. Pijaną 16-latkę policjanci oddali pod opiekę jej rodziców.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry