REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 27 października 2010  
Kandydat na burmistrza pijany prowadził samochód
 
 
Chciał być burmistrzem Żarowa, ale już zakończył swoją karierę polityczną. Wczoraj Zbigniew Kaczorowski prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Został pozbawiony prawa jazdy i członkostwa w Platformie Obywatelskiej.

Kandydujący na burmistrza Żarowa Zbigniew Kaczorowski wczoraj wieczorem po pijanemu wpadł do rowu Fiatem Punto. Zdarzenie miało miejsce pod wsią Kalno koło Żarowa. Kierowca w wydychanym powietrzu miał 2,15 promila alkoholu. Doznał obrażeń głowy i otarć naskórka. Pogotowie odwiozło go do świdnickiego szpitala „Latawiec", ale nie zgodził się na hospitalizację. Początkowo też nie przyznawał się do winy.

Dziś przed sądem dobrowolnie poddał się karze zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych i grzywny. Za kółkiem nie usiądzie przez dwa lata i zapłaci 1000 złotych grzywny oraz 500 złotych na rzecz Państwowej Straży Pożarnej. Jednocześnie Kaczorowski musiał też wycofać się ze startu w wyborach.

„W związku z zaistniałą sytuacją dot. zdarzenia drogowego kandydata na burmistrza Żarowa, Platforma Obywatelska Powiatu Świdnickiego wycofuje swoje poparcie Panu Zbigniewowi Kaczorowskiemu.

Jednocześnie informuję, że w dniu 26 października 2010 r. w godzinach porannych Zbigniew Kaczorowski złożył na moje ręce, oświadczenie o rezygnacji z kandydowania funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Żarów. Złożył również pisemną rezygnację z członkostwa w Platformie Obywatelskiej . Rezygnacja została przyjęta" - pisze w specjalnym oświadczeniu Robert Jagła, przewodniczący Platformy Obywatelskiej w powiecie świdnickim.

Nowego kandydata na burmistrza Żarowa świdnicka Platforma Obywatelska wystawi jutro.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
piotr02-11-2010
kolejny "FACHOWIEC" z Pilatformy
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry