REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 12 lutego 2009  
Po pijaku ukradł trabanta, daleko nie zajechał
 
 
Pijany mężczyzna próbował ukraść sprzed sklepu w Piasecznie wiekowego trabanta. Zatrzymali go świadkowie zdarzenia i przekazali policji.

Do zdarzenia doszło we wtorek późnym wieczorem na parkingu pod sklepem na ul. Sienkiewicza w Piasecznie. Właściciel wybrał się na zakupy i zapomniał zamknąć auto. Całą sytuację obserwował kręcący się w pobliżu Wojciech K. Mężczyzna wykorzystał moment, gdy właściciel trabanta wszedł do sklepu i postanowił ukraść auto.

Odjeżdżającego trabanta, bez właściciela, widzieli klienci sklepu, wśród których był strażnik miejski. Mężczyzna po służbie też przyjechał zrobić zakupy. Wspólnie z innym świadkiem kradzieży ruszyli w pościg za odjeżdżającym autem. Złodziej miał pecha - po kilkudziesięciu metrach włączyła się blokada uniemożliwiająca dalszą jazdę. Mężczyzna porzucił auto i zaczął uciekać, tym razem pieszo. Po krótkim pościgu, świadkowie zdarzenia ujęli Wojciecha K. i przekazali policji.

Zatrzymany mężczyzna był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu we krwi. Okazało się, że dla Wojciecha K. nie była to pierwsza "kolizja" z prawem, już wcześniej był karany między innymi za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwym. We wtorek 27-latek usłyszał dwa zarzuty, za jazdę w stanie nietrzeźwym i kradzież pojazdu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry