REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 18 września 2008  
30 ton węgla w stawie
 
 
Ciężarówka przewożąca prawie 30 ton węgla wylądowała w środę przed południem w stawie. Jej kierowca był pijany.

Do zdarzenia doszło około godz. 10. w miejscowości Moderówka (pow. krośnieński) na drodze krajowej nr 28. Policjanci, którzy pojechali na miejsce, ustalili, że 26-letni kierowca scanii na lekkim łuku drogi stracił panowanie nad samochodem. Przebił barierkę ochronną i ciężarówka wpadła do stawu, przewracając się kołami do góry.

Blisko 30 ton węgla, które było na naczepie wpadło do wody. Na szczęście ciężarówka nie uderzyła w żadne z przejeżdżających w pobliżu aut i poziom wody nie był na tyle wysoki, aby zakryć kabinę.

Kierowca scanii jechał sam i nie doznał żadnych obrażeń. Okazało się, że 26-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego był pijany. Miał pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna wracał ze Śląska, policjantom oświadczył, że kilka dni czekał tam na węgiel. Przyznał się, że w nocy wypił kilka piw. Za kierowanie samochodem po pijanemu i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 26-latek odpowie przed sądem grodzkim. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny oraz utrata prawa jazdy na okres nawet do 3 lat.

Po południu doszło w tym miejscu do kolejnej niebezpiecznej sytuacji. Jadące samochodem suzuki dwie kobiety tak bardzo zainteresowały się przewróconą ciężarówką, że omal nie wylądowały obok niej. Ich auto zerwało taśmy ostrzegawcze i zawisło niebezpiecznie nad skarpą. Dzięki pomocy okolicznych mieszkańców i kierowców udało się je bez uszkodzeń wyciągnąć na jezdnię. Obydwu paniom nic się nie stało.


 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry