REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 23 września 2008  
"Falck" zwolnił pijanego kierowcę karetki
 
 

Kierowca karetki, który po pijanemu wiózł pacjenta i spowodował wypadek w Warszawie nie jest już pracownikiem firmy Falck, do której należała karetka.

Został zwolniony dyscyplinarnie. - Nie znam szczegółów umowy z tym panem, ale w naszej firmie on nikogo już nie będzie woził - powiedziano w kierownictwie firmy. 39-letni kierowca miał we krwi ponad dwa promile alkoholu.

Adam K. już wytrzeźwiał. W policyjnej izbie zatrzymań czeka teraz na przesłuchanie, do którego ma dojść w poniedziałek. Jak powiedziała nam Dorota Tietz z zespołu prasowego stołecznej policji, mężczyzna straci prawo jazdy, na pewno odpowie też za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Ale to nie koniec kłopotów 39-latka.

Po przesłuchaniu prokurator zdecyduje czy postawić mu też zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia przewożonej pacjentki.

Jednak bez względu na dalsze rozstrzygnięcia kierowca nie będzie już woził pacjentów w firmie Falck, której był pracownikiem.

- Zachowanie kierowcy było oburzające, dlatego od razu zdecydowaliśmy o jego zwolnieniu - potwierdziła w rozmowie z tvn24.pl dyrektor Falck Martyna Barycka. Mężczyzna w prywatnej firmie medycznej pracował od 2 lat, wcześniej jego zachowanie nie budziło żadnych zastrzeżeń. Dzisiaj jego przełożeni nie kryją oburzenia i wprost mówią o nim "drań".

Po pijaku wbił się w audi

Do zdarzenia doszło w sobotę o godzinie 17.40 na warszawskim skrzyżowaniu ulic Waryńskiego z Batorego. Jak wynika z relacji policji kierowca karetki najpierw wymusił pierwszeństwo, a potem wbił się w nadjeżdżające audi A4. Karetka wiozła pacjentkę na dializę. Nic jej się nie stało. Przyjechała po nią druga i zawiozła ją na zabieg.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry