REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 27 stycznia 2010  
Nie zatrzymał się do kontroli, bo był pijany
 
 
Policjanci w pościgu zatrzymali kierowcę, który chciał uniknąć kontroli drogowej. Jak się później okazało, powodem tego było, to, że był on pijany, nie miał uprawnień do kierowania oraz jechał nie swoim samochodem. W trakcie ucieczki dodatkowo spowodował kolizję. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 2.

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze 25 stycznia 2010 roku około godz. 23.25 na ulicy Grunwaldzkiej zauważyli samochód marki Ford Eskort. Sposób jazdy kierowcy wskazywał na to, że mógł być on nietrzeźwy. Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. Kierowca jednak na widok radiowozu gwałtownie zmienił kierunek jazdy i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Sprawca uciekając spowodował kolizję uderzając w inne auto. Po krótkim pościgu został zatrzymany kilka ulic dalej. Kierującym okazał się 30-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego. Policjanci wyczuli od niego wyraźny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 2 promie. Okazało się, również , że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania.

Kierujący trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, nie zatrzymanie się do kontroli drogowej, brak uprawnień do kierowania oraz spowodowanie kolizji za co grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Na jak długo mężczyzna straci prawo jazdy zadecyduje sąd.

 
 
Autor: nadkom. Krzysztof Zaporowski Źródło: www.dolnoslaska.policja.gov.pl
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry