REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 15 maja 2008  
Wypił i przyszedł oddać kluczyki
 
 

Do komisariatu w Gdyni przyszedł 27-letni mężczyzna i poprosił dyżurnego o zabranie kluczyków od samochodu, ponieważ nie chciał dalej jechać pijany.

Przyznał, że duże wrażenie wywarły na nim pokazywane w mediach akcje ostrzegające przed skutkami prowadzenia samochodu po pijanemu, dlatego sam oddał kluczyki policjantom.

Dzisiaj przed godziną 5:00 rano do komisariatu w Gdyni-Chyloni zgłosił się 27-letni mężczyzna. Położył na pulpicie dyżurnego kluczyki od ciężarowego mercedesa i poprosił o ich zabezpieczenie, ponieważ jest pod wpływem alkoholu. Obawiał się, że będzie kontynuował jazdę. Postanowił zgłosić się na policję ponieważ "jest pod wrażeniem pokazywanych w mediach akcji ostrzegających przed skutkami prowadzenia samochodu po pijanemu".

Mieszkaniec Turza trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że rzeczywiście był nietrzeźwy. Alkomat wykazał prawie dwa promile alkoholu w jego organizmie. Teraz policjanci ustalają, czy 27-latek rzeczywiście jechał swoim autem będąc pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Chyloni z nietypowym przypadkiem spotkali się także wczoraj. 35-letni gdynianin zablokował swoim Alfa Romeo wjazd na estakadę przy ul. Morskiej. Wyszedł z auta zataczając się i prosił przechodniów o pomoc w zepchnięciu samochodu na pobocze.

Jeden ze świadków powiadomił policję. Z jego relacji wynikało, że kierowca wjeżdżając na estakadę otarł się o krawężnik i nie mógł ruszyć pod górkę. W końcu zostawił samochód i poszedł na przystanek autobusowy. Tam zatrzymali go policjanci.

Okazało się, że 35-latek miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Powiedział funkcjonariuszom, że zostawił auto na jezdni ponieważ zepsuło mu się sprzęgło. Ponadto gdynianin nie miał przy sobie prawa jazdy. Policjanci ustalili, że miał nieaktualne ubezpieczenie OC.

 
 
Ostatnie komentarze
artek15-05-2008
Ładnie,ale mógł w ogóle nie pić!
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry