REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 19 października 2006  
Silniejsi dzięki Partnerom
 
 

Cafe News ma już komplet partnerów strategicznych. Należą do nich portale: BANKIER, CHIP, E-KOBIETY, JOBPILOT, KORBA, MARKETING PRZY KAWIE, MEDIARUN, INFOR, PIAR.PL i SPORTS.PL. System wspierany jest już w sumie przez ponad 120 partnerów, między innymi przez: pijanychkierowcow.pl, Wirtualną Polskę, Świstaka, RMF, PAP, Pracuj.pl, Interię, IDG i Dziennik Internautów. To dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników internetu, ponieważ system z dnia na dzień zyskuje na sile i intensywnie się rozwija.

 


 

..."Dzięki partnerom Cafe News znacznie szybciej dociera do wszystkich tych, którzy są ciekawi nowości. Program wystartował na początku kwietnia bieżącego roku i zainstalowało go już ponad 55 000 osób. Teraz będzie ich jeszcze więcej"..., mówi Krzysztof Skowronek Manager Projektu Cafe News.

W tym miesiącu Cafe News szykuje niespodziankę dla pasjonatów poszukiwania informacji w Internecie i tych, dla których priorytetem jest wygoda i oszczędność czasu. ..."We wrześniu został udostępniony wszystkim unowocześniony system Cafe News. Najnowsza wersja 4.1 zawiera modyfikacje zgłaszane przez użytkowników programu oraz wiele dodatkowych i niezwykle przydatnych funkcji. Jedną z nich jest wyszukiwanie kanałów RSS w serwisie największego polskiego katalogu RSS "... dodaje Michał Lenkiewicz IT Manager Cafe News.

Cafe News to pierwszy w Polsce darmowy program, który grupuje najlepsze źródła informacji i pozwala nimi intuicyjnie zarządzać. Korzystający z Cafe News otrzymują błyskawicznie na swój komputer wszystkie interesujące i określone przez nich news-y na wybrane zagadnienia. Posegregowane tematycznie kanały sprawiają, że dostęp do informacji jest łatwy, szybki i przyjazny. Cafe News to nie tylko czytnik RSS- to także innowacyjne narzędzie monitorujące i udostępniające aktualności.

 
 
Autor: informacja prasowa Źródło: www.cafenews.pl
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry