REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 23 kwietnia 2009  
Wjechał w dzieci na plastikowym traktorku
 
 

Policjanci z Nowego Korczyna zatrzymali 45-letniego mieszkańca tej miejscowości, który prowadząc osobową skodę wjechał w plastikowy traktorek, na którym znajdowały się dzieci.

Traktorek - zabawka był ciągnięty poboczem przez matkę dwuletniej dziewczynki. Kierowca samochodu był pijany. Miał ponad 2.5 promila alkoholu w organizmie.

Wszystko rozegrało się w środę późnym wieczorem w Nowym Korczynie. Z ustaleń policjantów wynika, że 45-letni kierowca skody jadąc prawym pasem ruchu uderzył w prawidłowo poruszające się lewym poboczem pod opieką matki, dwoje dzieci. W czasie zdarzenia 8-letni chłopiec i 2-letnia dziewczynka jechały na plastikowym traktorku ciągniętym poboczem przez matkę dwulatki.

Dzieci z obrażeniami ciała trafiły do kieleckiego szpitala. Okazało się , że kierowca osobowej skody był nietrzeźwy. Miał ponad 2.5 promila alkoholu w organizmie. Pijany kierowca początkowo tłumaczył ,że jechał drogą na pole i nikogo na poboczu nie widział. Później stwierdził, że zdaje sobie sprawę z tego co zrobił i jest gotów ponieść odpowiedzialność za swój czyn.

45-letni kierowca samochodu trafił do policyjnego aresztu. Gdy tylko wytrzeźwieje będzie doprowadzany do prokuratury. Może mu grozić nawet do 4,5 roku pozbawienia wolności.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry