REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 17 czerwca 2009  
Przez alkohol mogła zginąć 8-letnia dziewczynka
 
 
33-letniego Krzysztofa M. oraz 35-letnią Małgorzatę F. zatrzymali bielańscy policjanci. Mężczyzna z 2,3 promila alkoholu we krwi spowodował wypadek na ul. Broniewskiego. Kierowany przez niego samochód uderzył w słup sygnalizacyjny. Poza nim w samochodzie znajdowała się jego 8-letnia córka oraz 35-letnia również pijana konkubina.

Dziecko trafiło do szpitala, a opiekunowie do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu oboje usłyszeli zarzut narażenia małoletniej córki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Dodatkowo Krzysztof M. usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

Z relacji świadków wynikało, że kierujący fiatem jechał całą szerokością jezdni, stwarzając zagrożenie dla pozostałych użytkowników ruchu. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w stojący przy jezdni słup sygnalizacyjny. W wyniku uderzenia samochód obróciło o 360 stopni.

8-letnia dziewczynka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala na obserwację. Krzysztof M. w stosunku do funkcjonariuszy był agresywny i odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Została od niego pobrana krew. Badanie wykazało, że 33-latek miał 2,3 promila alkoholu we krwi. Natomiast Małgorzata F. została przewieziona do bielańskiej komendy, gdzie stwierdzono u niej 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry