REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 4 września 2006  
Nietrzeźwy 17-latek spowodował śmiertelny wypadek, w którym zginęły dwie osoby !!!
 
 
1 bm około 23.30 w Sępólnie Krajeńskim policjanci patrolujący radiowozem ulice miasta zauważyli czarne volvo jadące "wężykiem" całą szerokością jezdni. Natychmiast podjęli próbę zatrzymania samochodu używając do tego latarki z czerwonym światłem. Kierowca nie zareagował na wyraźnie dawane sygnały do zatrzymania się i przyspieszył uciekając przed patrolem. Policjanci, przez radiostację, powiadomili o zdarzeniu dyżurnego komendy powiatowej w Sępólnie Krajeńskim, prosząc jednocześnie o wsparcie patrolu z posterunku w Kamieniu Krajeńskim, w którego kierunku uciekał kierowca. Prowadzący samochód mężczyzna z różną prędkością jechał całą szerokością drogi krajowej Nr 25. Jadący za nim radiowozem policjanci nie wyprzedzali go, nie chcąc stwarzać zagrożenia. Jednak cały czas dawali mu sygnały błyskowe do zatrzymania się.

W miejscowości Bocianowo na łuku drogi jadące lewym pasem jezdni volvo, by uniknąć czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem odbiło w prawo. Nagle kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i przewracając się uderzył dachem w drzewo. W wypadku zginęło dwóch mężczyzn, a młoda kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Samochodem kierował nietrzeźwy 17-latek. Po przebadaniu alkotestem miał 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto z policyjnej bazy danych wynikało, że w czerwcu br był skazany prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Tucholi za jazdę samochodem po pijanemu. Zakazano mu też prowadzenia pojazdów mechanicznych na 12 miesięcy.

Dzisiaj sędzia Sądu Rejonowego w Tucholi na wniosek policjantów prowadzących śledztwo i nadzorującego je prokuratora zastosował wobec podejrzanego 17-latka, który spowodował wypadek śmiertelny prowadząc samochód w stanie nietrzeźwym i wbrew prawomocnemu orzeczeniu sąsdowemu zakazujacemu mu prowadzenia pojzadów mechanicznych, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat. 

 
 
Autor: asp.sztab. Katarzyna Witkowska
Ostatnie komentarze
Mateusz 05-09-2006
Moim zdaniem 12 lat pozbawienia wolności dla tego gnoja to mała kara , przecież zabił dwie osoby i prowadził auto pod wpływem alkoholu . Według mne powiniem dostać co najmniej 15 lat i wogóle powinien mieć odebrane prawo jazdy do końca życia a jak go nie miał to wogóle nie powinien być dopuszczony do zdania go . Pozdrawiam Matusz z Herb Starych .
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry