REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 14 września 2009  
Burmistrz Ozimka jechał po pijanemu, a dzień później bez prawa jazdy
 
 

Jana Labusa, burmistrza Ozimka, zatrzymała w niedzielę policja gdy jechał j autem bez prawa jazdy, które w sobotę stracił za prowadzenie samochodu po pijanemu.

W sobotę Labus prowadził pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło w Ozimku, po godz. 16. Auto prowadzone przez burmistrza zatrzymał patrol funkcjonariuszy z samodzielnego pododdziału prewencji z Opola. Gdy stwierdzili, że kierowca jest nietrzeźwy wezwali na miejsce policjantów z ruchu drogowego. Po badaniu alkomatem okazało się, że burmistrz Ozimka w wydychanym powietrzu ma prawie 2 promile alkoholu. Po policyjnej interwencji został wypuszczony do domu, auto odholowano na lawecie na parking.

W niedzielę po południu, około godziny 15 Jana Labusa jadącego na dożynki i prowadzącego auto już bez prawa jazdy, znowu zatrzymała policja. - Po stwierdzeniu, że kierowca prowadzi pojazd bez uprawnień, funkcjonariusze chcieli go ukarać mandatem w wysokości 500 zł, on jednak mandatu nie przyjął, sprawa trafi więc do sądu grodzkiego - mówi Sławomir Szorc, zastępca naczelnika sekcji dochodzeniowo-śledczej komendy miejskiej policji.

- W tym tygodniu prawdopodobnie mężczyzna usłyszy zarzuty za jazdę po pijanemu - dodaje Szorc. Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwym, gdy poziom alkoholu przekracza 0,5 promila, w Polsce traktowane jest już jak przestępstwo. Burmistrzowi grozi do dwóch lat więzienia.

 
 
Autor: Mariusz Lodziński
Ostatnie komentarze
Heniek14-09-2009
Ależ on nie jechać bez uprawnień. Nie miał dokumentu powierdzającego uprawnienia, ale żaden organ nie pozbawił go uprawnień. Policjanci to co do zasady tłuki, ale takie podstawowe rzeczy powinni wiedzieć...
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry