REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Powiązane

Inne z tej tematyki:

Mam moralnego kaca...
 

Artykuły
  wtorek 3 października 2006  
Policja za wolno działa
 
Strony: [1]
 


Witam.
Chciałabym podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat działania policji w sytuacji gdy na drodze znajduje sie pijany kierowca za kierownicą. Historia przedstawia się nastepująco: wczoraj (22.09.2006) wraz z rodzicami jechaliśmy z Warszawy w strone Krakowa. W Jankach na skrzyżowaniu stanęliśmy za granatowym Golfem i młody kierowca tego pojazdu nie mógł ruszyc. No cóż bylismy przekonani że po prostu coś mu się w aucie zepsuło.

 

O z grozo odpalił zaczął przyspieszac tak do 120 i co gorsza od czasu do czasu wjeżdżać na pobocze z lewej strony mało co zahaczając o barierke lub zjeżdzając na prawo na inne samochody. Problemy z utrzymaniem się na pasie miał wielkie!! Ludzie widząc pijanego ustepowali mu miejsca! Nich sam się zabije ale przy okazji niech nie zabija innych. Jechaliśmy za nim jeszcze jakies 20-30 km. w Tym czasi zadzwoniliśmy na policję podaliśmy dokładnie gdzie jest samochód rejestracje itd. Pozwolono mu przejechać minimum te 30 km!! Policji nie bylo ani widać ani słychać. Co gorsza minęliśmy jeden patrol po drugiej stronie drogi - stał sobie na leśnej sćieżce!! Nie wiem jak daleko ten Golf dojechał ale wątpie w to żeby ktoś go złapał. Dlaczego policja się ociąga. Dlaczego nie ma patroli przy drogach ktore zamiast stać w lesie nie działają! Dlaczego mordercy ewidentni mordercy mogą jeżdzić po drogach bez karnie!! Tu powinno się działac natychmiastowo wyłapywać takich kierowxow by zmniejszyć ryzyko tragedii. A o nią było bardzo blisko.

Pozdrawiam Magda

Strony: [1]
Wersja do druku    wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole
 
 
Autor: do wiadomości redakcji,
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
trzeźwy29-10-2006
A wiesz czemu ?? Bo dlaczego nie rozmawiałaś z policją tak długo aż nie zareagowali właściwie. Żądając danych policjanta z którym rozmawiałaś. Dlaczego nie jechałaś za nim do końca ?? Właśnie dlatego ludzie usuwali się z drogi, włąsnie dlatego nie zatrzymałaś się do tych policjantów w lesie, dlatego że poprzestałas tylko na powiadomieniu policji. A inni może też rozmawiali z Policją a uciekali żeby z nim się nie zderzyć. Sama sobie odpowiedz.
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Temat:

Listy

Najczęściej czytane:

AUTOSALON 2006
 
Picie alkoholu a prowadzenie pojazdów
 
Pijany kierowca to śmierć
 
Kierowco popatrz przez Alkogogle
 
Kac po jeździe
 

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy
Nowości
Listy
Fakty
Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry