REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 16 lutego 2006  
Obiecał, że nie będzie, ale znów wypił i kierował autem
 
 
 Nie dotrzymał obietnicy! Gdy w 2004 roku Włodzimierz A., wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Słoneczny Stok” w Białymstoku, został złapany na kierowaniu samochodem po spożyciu alkoholu, obiecał radzie nadzorczej spółdzielni, że więcej takiego błędu nie popełni. We wtorek policjanci znów przyłapali go na prowadzeniu auta "pod wpływem promili”. Tego dnia, około godziny 19, przy ulicy Szarych Szeregów w Białymstoku, policja zatrzymała samochód marki "Renault”, którym kierował Włodzimierz A.
- Badanie alkomatem wykazało, że miał 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - poinformował nas Dariusz Kędzior, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.
Jak udało nam się dowiedzieć, wiceprezes wracał ze spotkania w Międzyosiedlowym Klubie Sportowym, mieszczącym się przy ul. Armii Krajowej, którego jest również prezesem. Policjanci zauważyli, że samochód skręcający z ul. Armii Krajowej w ul. Szarych Szeregów nie ma włączonych kierunkowskazów.
To już druga wpadka wiceprezesa, kiedy prowadził auto po spożyciu alkoholu. 12 października 2004 r. białostocka policja zatrzymała Włodzimierza A, gdy kierował samochodem w stanie nietrzeźwym. Miał w organizmie 1,6 promila alkoholu. Został wówczas skazany przez sąd na 5 tys. zł grzywny, musiał też zapłacić sto złotych nawiązki na rzecz stowarzyszenia "Alter Ego” i stracił prawo jazdy na rok. Wtedy przyznał się do popełnienia przestępstwa i sam poddał się karze.
Jednak rada nadzorcza spółdzielni nie wyciągnęła wobec niego żadnych konsekwencji. Prezes przyznał przed nią, że popełnił błąd. Obiecał, że nigdy nie będzie prowadzić samochodu po spożyciu alkoholu. Jak widać - obietnicy nie dotrzymał.
Wczoraj Włodzimierz A. nie chciał komentować sytuacji: - Ja domyślam się w jakiej sprawie pani dzwoni. Ale to było po godzinach pracy i to moja prywatna sprawa - powiedział.
Wiceprezes SM "Słoneczny Stok” do końca tygodnia jest na urlopie.
Prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu (od 0,2 do 0,5 prom. w wydychanym powietrzu) jest wykroczeniem. Grozi za to grzywna do 5 tys. zł i zatrzymanie prawa jazdy.
 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry