REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 7 kwietnia 2009  
22-latek jechał z urwanym ze stacji "pistoletem"
 
 

Blisko 2, 5 promila alkoholu w organizmie miał 22-letni kierowca mazdy, którego policjanci zatrzymali w nocy we Włodawie.

We wlewie paliwa auta policjanci znaleźli metalową końcówkę pistoletu służącego do tankowania. Jak się okazało kilkadziesiąt minut wcześniej kierowca tankował benzynę na jednej ze stacji w Chełmie skąd odjechał nie uiszczając opłaty. Teraz czeka go odpowiedzialność karna za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezapłacony rachunek.

W poniedziałek ok. godz. 23.00 włodawscy policjanci zatrzymali na ul. Rynek we Włodawie 22-letniego mieszkańca gm. Sawin - kierowcę mazdy. Jak się okazało młody mężczyzna był kompletnie pijany. Przeprowadzone badanie wykazało u niego 2, 5 promila alkoholu. W samochodzie znajdowało się kilka litrowych butelek z piwem, a w schowku w drzwiach kierowcy tkwiły dwie duże, puste butelki po piwie.

Policjanci zauważyli, że pokrywa wlewu paliwa jest niedomknięta. Okazało się, że we wlewie tkwi metalowa końcówka pistoletu do tankowania. Jak szybko ustalili policjanci kilkadziesiąt minut wcześniej 22-latek tankował benzynę na jednej ze stacji paliw w Chełmie. Mężczyzna odjechał ze stacji nie płacą rachunku na kwotę 140 zł.

Nietrzeźwy mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie w trybie przyśpieszonym przed włodawskim sądem - grozi mu do 2 lat więzienia, zatrzymanie prawa jazdy oraz grzywna. Odrębnie odpowie też za niezapłacony rachunek.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry