REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 17 listopada 2010  
Jechał pijany z 2-letnią córką
 
 
A także z pijaną żoną. Kierowcę zatrzymali policjanci z Jasła. Małżeństwo stanie teraz przez sądem. Dzieckiem zaopiekowała się rodzina.

Wczoraj wieczorem policjanci z drogówki w Jaśle ustawili się z radarem na ul. Krakowskiej. Namierzali piratów drogowych. Około godz. 20 na radar "złapali" kierowcę poloneza, który w terenie zabudowany prędkość przekroczył o 35 km/h. Funkcjonariusze kazali kierowcy się zatrzymać, ale ten nie zareagował. - Docisnął pedał gazu i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany - relacjonują jasielscy policjanci.

Gdy otworzyli drzwi od samochodu, mundurowi wyczuli intensywną woń alkoholu. Alkotest wskazał w organizmie 26-letniego kierowcy prawie promil alkoholu. Mężczyzna musiał oddać prawo jazdy.

W samochodzie siedziała również jego 20-letnia żona i ich 2-letnia córeczka. Okazało się, że kobieta także jest pijana, miała 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze przekazali dziewczynkę pod opiekę rodziny.

Rodzice teraz będą odpowiadać przed sądem rodzinnym. Ponadto 26-latkowi zostanie postawiony zarzut kierowania pojazdem po pijanemu, przekroczenia dozwolonej prędkości oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej.


 
 
Ostatnie komentarze
mistrzkierownicy18-11-2010
Żal...W tej sytuacji mogę jedynie niezmiernie współczuć biednej, nieświadomej niczego dziewczynce. Mając za autorytet takich rodziców daleko się nie zajedzie http://blog.mistrz-kierownicy.com.pl/
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry