REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 24 października 2008  
Pijany ojciec, pijany syn...
 
 
Pijanego ojca, który wiózł samochodem upojonego alkoholem 14-letniego syna, zatrzymali policjanci z Lipska (Mazowieckie).

Mężczyzna już czterokrotnie karany był za jazdę po pijanemu - poinformował zastępca komendanta lipskiej policji Jarosław Binięda.

Funkcjonariusze policji zatrzymali pojazd do kontroli, gdyż - ich zdaniem - poruszał się on po drodze w Lipsku w dziwny sposób. Za kierownicą siedział 38-letni mieszkaniec gminy Sienno, a na siedzeniu obok jego 14-letni syn. W samochodzie znaleziono butelkę alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w wydychanym powietrzu 2,43 prom. alkoholu, a jego 14-letni syn - 1,5 promila. - Nastolatek był w stanie upojenia alkoholowego. Z dużym trudem poddał się badaniu alkomatem- dodał zastępca szefa policji w Lipsku.

Auto trafiło na policyjny parking, a kierowca do wytrzeźwienia. Po nastolatka przyjechała na komendę ciotka chłopca, która miała go odwieźć do matki.

Kierowca opla nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Samochód, który kupił w sierpniu, nadal był zarejestrowany na poprzedniego właściciela. Jak się okazało, nowy właściciel był wcześniej czterokrotnie karany za jazdę pod wpływem alkoholu. Sąd odebrał mu prawo jazdy.

Wkrótce mężczyzna usłyszy prokuratorskie zarzuty. Policja bada też, w jakich okolicznościach jego syn pił alkohol. Sprawa zostanie skierowana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry