REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 2 lutego 2007  
Pijana jak matka?
 
 

Pijana wsiadła do samochodu i na dodatek wiozła dziecko. Samochodowa podróż nietrzeźwej mieszkanki Mszany mogła zakończyć się tragicznie. 46-letnia kobieta wsiadła do fiata 126 p., mając we krwi 2,2 promila alkoholu. Na ulicy Moszczeńskiej, na prostym odcinku drogi nagle zjechała na pobocze, "maluch" wpadł do rowu i dachował.

- Kobieta nie dostosowała prędkości do panujących warunków na jezdni i straciła panowanie nad pojazdem - mówi mł. asp. Magdalena Wija, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim, która prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kierowcy nic się nie stało, w wypadku ucierpiała natomiast 12-letnia pasażerka. Dziewczynka ze wstrząśnieniem mózgu i ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala.

Z pijaną matką mieli też do czynienia policjanci w Kłomnicach. Ponad 3 promille alkoholu w wydychanym powietrzu miała kobieta, gdy zatrzymali ją funkcjonariusze. Całe zdarzenie miało miejsce w Widzowie, dokąd udał się patrol, wezwany przez pracowników Urzędu Gminy. W domu przebywała matka noworodka w towarzystwie kilku innych osób, wszyscy kompletnie pijani. Dzieckiem nikt się nie zajmował, było przemoczone i głodne. Jak ustalono w dochodzeniu, dzień wcześniej kobieta udała się pieszo razem z noworodkiem w wózku na alkoholową libację do innej miejscowości, kilka kilometrów od Widzowa. Po powrocie kontynuowała "imprezę". Dziecko przekazano pod opiekę babci, na szczęście jego zdrowiu nic nie zagraża.

 
 
Autor: Dziennik Zachodni/wodzislawslaski.naszemiasto.pl
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry