REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 11 czerwca 2008  
Proces policjanta, który strzelał do pijanego kierowcy
 
 
- Przemek na pewno nie próbował przejechać policjanta - mówił przed sądem jeden z pasażerów forda, którego policja ścigała na Jarotach. Pogoń zakończył się śmiertelnym postrzeleniem kierowcy auta.

Proces funkcjonariuszowi, który strzelał do prowadzącego auto, wytoczyła matka poszkodowanego. Wcześniej prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa w postępowaniu policjanta. Teraz funkcjonariusz jest oskarżony o przekroczenie uprawnień. Z zeznań policjantów wynika, że w listopadowy wieczór 2006 roku dostali informację, że pirat drogowy szaleje po Jarotach. Jadąc nieoznakowanym polonezem próbowali zatrzymać kierowcę, bezskutecznie. Zaczął się pościg. Pod Olsztynem uciekinier próbował przejechać jednego z policjantów. Wtedy funkcjonariusz oddał trzy strzały w koła. Jedna kula rykoszetem raniła kierowcę. Dwa tygodnie później mężczyzna zmarł. Badania stwierdziły, że w czasie strzelaniny miał 2,84 promila alkoholu we krwi.

Wczoraj zeznawał jeden z pasażerów uciekającego forda. - Przemek brał zakręty z piskiem opon, ale nikt przed nim nie musiał uciekać. A już na pewno nie próbował przejechać policjanta - mówił przed sądem. Dodał też, że policjanci chcieli go zastraszyć.

Odpowiadała też prokurator, która przyjechała po zdarzeniu na miejsce strzelaniny. - Byłam ostatnią, którą wezwano na miejsce - opowiadała. - Wszystko było już posprzątane przez policjantów, nie czekali z czynnościami na mój przyjazd: policyjny samochód został przestawiony, nie było już pasażerów ani policjantów, którzy brali udział w zdarzeniu. Takie działanie jest niezgodne z przypisami.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
GOŚĆ27-12-2008
tAK TO JEST ,MYŚLA ŻE SĄ KOZAKAMI I IM WSZYSTKO WOLNO ,ZABIĆ ,A POTEM SIĘ CHOWAĆ I KŁAMAĆ,BRAK HONORU I PRAWDY,ŻENADA.
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry