REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Powiązane

Inne z tej tematyki:

Moda na bezpieczną jazdę!
 
Uwaga na parkingowych naciągaczy!
 
Zamiast dróg powstaje więcej dziur!
 
Prototyp nowego systemu wykrywającego pijanych kierowców już jest
 
Bezpieczeństwo na europejskim poziomie
 

Artykuły
  wtorek 17 kwietnia 2007  
Poniedziałkowy poranek
 
Strony: [1]
 

W poniedziałkowy poranek, dzięki uprzejmości WRD Komendy Stołecznej, mogliśmy uczestniczyć w badaniu kierowców na zawartość alkoholu.

Podczas gdy funkcjonariusze drogówki sprawdzali trzeźwość , my rozdawaliśmy naklejki akcji „Stop Pijanym Kierowcom". Cała operacja trwała dokładnie jedna godzinę, zaczęła się dokładnie o godz. 7.30 i miała miejsce na drodze wlotowej do Warszawy od strony Lublina.

Po kilku minutach zaczęli pojawiać się pierwsi pechowcy, rozpoczął kierowca z wynikiem 1.13 promila. Zaraz potem trafił się porządnie pijany kierowca swoim wysłużonym maluszkiem, jego wynik 2.80 - to on okazał się rekordzistą poranku. Trafiło się jeszcze 3 panów z wynikami w okolicy 1 promila. Zdarzyło się również coś czego się nie spodziewaliśmy, pan na motorze który postanowił, że się jednak nie zatrzyma do kontroli. Po chwili wystartowali panowie Policjanci na motorach i zajęli się delikwentem. Próba ucieczki skończyła się na najbliższym skrzyżowaniu i niestety w tyle auta oczekującego na skrzyżowaniu.

Okazało się, że pan nie dość, że nie miał uprawnień do kierowania motocyklem, nie miał na niego żadnych dokumentów, bo motor w ogóle nie był zarejestrowany , to okazało się jeszcze, że pan jest po prostu pijany.

Ogólny wynik kontroli porannej zakończył się tym, że 2 auta odjechały na lawecie, panowie trafili do aresztu, 5 kierowców straciło swoje prawo jazdy a wspomniany motocyklista narobił sobie i innym dodatkowych zmartwień.

Akcje tego typu organizowane są co tydzień, więc wspólnie z Policją planujemy uczestniczyć w kolejnych kontrolach.

 


 


Strony: [1]
Wersja do druku    wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole
 
 
Autor: Krzysztof Dzyr,
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
mocart11-09-2007
i co to da
 
grim16-07-2007
Piotr, sam jesteś żałosny. Do kolizji doszło w wyniku tego, że motocyklista zaczął uciekać a nie zastosował się do OBOWIĄZKU jakim jest zatrzymanie się do kontroli drogowej, co z kolei było konsekwencją pochlania wcześniej. Biedny motocyklista, oj biedny ...
 
Piotr05-07-2007
Żałośni jesteście. Jak sami przyznajecie do kolizji motocyklisty z innym pojazdem dopiero wskutek działań policji, która niepotrzebnie rozpoczęła pościg w niesprzyjających warunkach. Żenada.
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

AUTOSALON 2006
 
Picie alkoholu a prowadzenie pojazdów
 
Pijany kierowca to śmierć
 
Kierowco popatrz przez Alkogogle
 
Kac po jeździe
 

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy
Nowości
Listy
Fakty
Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry