REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 20 lipca 2007  
Kompletnie pijany TIR
 
 

Mógł zabić siebie i odebrać życie nieświadomym niebezpieczeństwa podróżnym na zatłoczonej międzynarodowej czwórce. Na szczęście w porę ktoś powiadomił policję o podejrzanym kierowcy ciężarówki.

Mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Za ten "wyczyn" może mu grozić nawet więzienie. Do dyżurnego tarnowskiej policji zadzwonił prawdopodobnie kierowca jednego z samochodów jadącego drogą krajową nr 4. Twierdził, że za kierownicą wyładowanej towarem ciężarówki może siedzieć nietrzeźwy kierowca. Miało o tym świadczyć dziwne zachowanie pojazdu na drodze. Dzwoniący podał numer rejestracyjny samochodu i opisał jego wygląd. Na trasę wysłano dwa radiowozy. Ciężarówkę policjanci wypatrzyli w Łukanowicach. I całe szczęście.

Kierowcę od razu poddano badanu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik brzmiał ponad 3,5 promila alkoholu. Mieszkaniec Podlasia w trasę wyruszył z Białej Podlaskiej. Na Śląsk wiózł ładunek napojów. Twierdzi, że w okolice Tarnowa dojechał zupełnie trzeźwy. Zatrzymał się jednak na postój obok przydrożnego baru i uraczył się półlitrówką wódki. Potem wsiadł za kierownicę i przez tarnowską obwodnicę ruszył w kierunku Krakowa.

Do siebie dochodził wczoraj w policyjnym areszcie. Dziś powinien stanąć przed sądem, który jego sprawę rozpatrzy w trybie przyspieszonym. Od policji i prokuratury zależy, czy odpowie tylko za jazdę po pijanemu, czy też sprowadzenie zagrożenia dla zdrowia i życia większej liczby osób.?Innych przypadków pijaństwa na drogach regionu nie brakuje, choć w pierwszym półroczu można dopatrywać się symptomów poprawy sytuacji. Nietrzeźwi kierowcy spowodowali 12 wypadków (o 4 mniej niż rok wcześniej). Na szczęście nikt przez nich nie stracił życia, rannych zostało 15 osób (wcześniej 19). Ich konto obciąża także odpowiedzialność za 26 kolizji.

 
 
Źródło: tarnow.naszemiasto.pl
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry